درباره ما

ما کی هستیم ؟

فروشگاه کاسیا فروشگاهی متفاوت با محصولاتی متفاوت. سعی کاسیا بر این است که محصولات تولیدکنندگان برتر ایرانی را به شما عرضه کند تا بتوانید همه را یکجا سنجیده و خرید ساده و راحت و شیک داشته باشید . همچنین کاسیا با استفاده از جدیدترین طرح‌های روز ایران و جهان اقدام به فروش محصولات درجه یک با طرح‌های بسیار زیبا و به روز  و از همین فروشگاه می‌نماید. شعار ما پاسخگویی به انواع سلایق در هر سنی با جدیدترین محصولات می‌باشد . از خرید شما و حسن انتخاب شما برای انتخاب کاسیا سپاسگزاریم.

چند کلمه در مورد ما

داستان ما

نبود یک فروشگاهی که بخواهد از برترین تولید کننده‌های ایرانی ، لباس عرضه کند ما را بر آن داشت تا یک وبسایت جدید را راه‌اندازی کنیم . تصمیم بر ایجاد یک فروشگاه که بتواند تمامی نیاز‌ها و تمامی استایل‌ها را پوشش دهد و در کنارش دیگر محصولات دیگر تولیدکنندگان را در خود به فروش برساند ما را به این ایده رساند

دوم اسفند سال ۱۳۹۹ نام کاسیا را یافتیم . نامی که به سادگی قابل جستجو ، قابل تایپ و با معنی باشد . کاسیا نوعی درخت زیبا با گلبرگ‌های زردرنگ است . اکنون ما کاسیا برند ایرانی جدیدی را ساختیم . دامنه کاسیا نیز دقیقا در دوم اسفند‌ماه ثبت شد و نام این آرزو را کاسیا گذاشتیم

قرن جدید ،کاسیا نیز شروع خودش را آغاز کرد . سایتی که محصولات خاص برای انواع اقشار جامعه تامین می‌کند . سایت رسما شروع به فعالیت کرد و به آرامی مشغول تکمیل طرح‌ها و اجناس مختلف  و همه قشر شد .

کلیه اطلاعات سایت حذف شد و از دسترس خارج شد . اما تسلیم نشدیم .فصل جدیدی از سایت کاسیا رو رقم زدیم . همه اش رو در این پست توضیح دادیم.