شروعی نو ..

 

سلام . ما کاسیا هستیم

ما از آذرماه سال ۱۳۹۹ کارمان را آغاز کردیم و تصمیم گرفتیم که محصولاتی را تولید کنیم که تماما پرچم ایرانساخت ایران پرچم ایران باشند و با افتخار هم تصمیم به انجام این کار گرفتیم تا هم توانسته باشیم که اشتغال‌زایی کرده باشیم و هم بتوانیم در ابتدا بازار داخل کشور را از محصولات خوب و درجه یک ایرانی به دست بیاوریم و سپس در طولانی مدت به بازار خارج از کشور نیز گوشه نظری داشته باشیم .

آغاز این راه بسیار سخت و پر پیچ و خم بود . تا اخذ مجوز و سرمایه‌گذاری و تصمیم گیری و جمع آوری تیم مدت زمانی گذشت تا در نهایت در اردیبهشت ماه سال ۱۴۰۰ مجوز فروشگاه اینترنتی کاسیا به آدرس Casia.ir توسط وزارت صمت صادر شد و ما موفق به افتتاح فروشگاه سایت کاسیا شدیم.

در ابتدای راه داستان خیلی خوب پیش رفت و ما توانستیم محصولات خوبی را مشابه نمونه خارجی به فروش برسانیم که این قطعا از لطف و حمایت شما عزیزان و همراهان ما بوده است که در کنار ما بوده‌اید . اما پس از گذشت  این اتفاق شرایط برای تیم کاسیا بسیار سخت و پیچیده شد. شرایط پاندمی کرونا ، انجام امور را برای ما بسیار سخت کرد. تصمیم گیری‌ها بر هم ریخت و مشکلات فراوانی برای ما ایجاد شد .

متاسفانه سرور وبسایت ما به دلیل مشکلاتی که با شرکت سرویس دهنده داشتیم به مشکل خورد و وبسایت ما را کند کرده بود. ما دوست نداشتیم که این اتفاق بیفتد .پس مجبور به تغییر سرور سایت شدیم . پس از مدتی متاسفانه دچار یک حفره امنیتی بزرگ شده و سایت برای مدت ۲ الی ۳ هفته از دسترس خارج شد و ما با تلاش همکارانمان در قسمت سایت و فنی موفق به راه‌اندازی مجدد وبسایت کاسیا نموده‌ایم .

در این مدت نیز توانستیم با مشکلاتمان دست و پنجه نرم کنیم و درنهایت شروعی دوباره را رقم بزنیم . ما مشکلات و ایراداتمان را یافتیم و سعی می‌کنیم که روز به روز بهتر و بهتر و بهتر در خدمت شما عزیزان باشیم.

از این رو در این مطلب قصد داریم که تغییراتی را که قرار است در وبسایت و فروشگاه صورت بگیرد را خدمت شما عرض می‌کنیم :

تغییرات

۱. قوانین فروشگاه به روز شدند

۲. ما سیستم تولید محتوای خودمان را راه‌اندازی کرده‌ایم تا مطالب مفید را در اختیار شما قرار بدهیم

۳. سیستم پشتیبانی سایت و ساعات پشتیبانی تغییر کردند

۴. قوانین مرجوعی بطور کلی تغییر کردند

۵. با توجه به قانون مالیات‌های کشور ، در صورت خرید ، امکان کارت به کارت و یا دریافت وجه در محل برداشته شده است

۶. برنامه‌ها و تخفیفات مختلفی برنامه‌ریزی شده است که در طول مدت زمان مشخص به اطلاع شما خواهد رسید

۷. سیستم پشتیبانی سایت به طور کامل تغییر کرده است.

امیدواریم که در این شروع دوباره سایت کاسیا ، بتوانیم پاسخگوی نیازهای شما عزیزان باشیم .

ارادتمند شما ، تیم گرداننده کاسیا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *