آموزش ناحیه کاربری

در این مطلب قصد داریم که تمامی امکاناتی که در بخش ناحیه کاربری وجود دارد را به شما آموزش دهیم. پس از مراجعه به ناحیه کاربری ، شما با همچین صفحه‌ای روبرو خواهید شد که ما به صورت بخش بخش به شما توضیح خواهیم داد .

تصویر پیشخوان ناحیه کاربری - آموزش ناحیه کاربری

پیشخوان (۱)

پیشخوان یا همان داشبورد ، قسمتی است که ما در آن به شما محتواهای مختلفی را نشان خواهیم داد. در این بخش می‌توانید به سادگی از آخرین اخبار و اطلاعیه‌ها و تخفیف‌ها مطلع شوید . همچنین می‌توانید از قسمت آموزش ، آخرین آموزش را مشاهده کنید

سفارشات من (۲)

در این بخش می‌توانید سفارشاتتان را مشاهده کنید :

صفحه سفارشات - آموزش ناحیه کاربری

اگر سفارش شما تکمیل شده باشد ، تنها گزینه‌های نمایش (نمایش کامل سفارش) و همچنین فاکتور را مشاهده خواهید کرد. اما در صورتی که سفارش شما تکمیل نشده باشد ، دو گزینه پرداخت و لغو نیز به آن اضافه می‌گردد .

برای نمایش سفارش خود و اطلاعات پرداخت می‌توانید بر روی گزینه نمایش کلیک کنید. در صورتی که نیاز دارید فاکتورخود را مشاهده و یا چاپ کنید می‌توانید روی دکمه فاکتور کلیک کنید. در صورتی که سفارش شما تکمیل نشده است ، می‌توانید با گزینه پرداخت ، آن را پرداخت و سفارش را تکمیل کنید. و در نهایت اگر از خرید خود منصرف شده اید ، کافیست سفارش خود را لغو کنید.

ویرایش آدرس (۳)

شما در این قسمت می‌توانید آدرس خود را ویرایش کنید. شما در سایت کاسیا تنها یک آدرس قابل استناد می‌توانید داشته باشید. در هر خرید می‌توانید در فرم آدرس دیگری وارد کنید و یا از این بخش آدرس خود را ویرایش کنید

ویرایش حساب (۴)

در این قسمت می‌توانید آدرس ایمیل و رمز عبور و نام‌تان را تغییر دهید .ما به جهت حفاظت اطلاعات و محرمانگی ، امکان اسم مستعار (نام نمایشی در سایت) را قرار داده‌ایم تا بتوانید به سادگی بر روی محصولات نظر بدهید.

علاقه‌مندی‌های من (۵)

در این صفحه لیست کالاهایی را مشاهده می‌کنید که به لیست علاقه‌مندی خود اضافه نموده‌اید.

پیگیری سفارش (۶)

در این قسمت با وارد نمودن شماره سفارش و اطلاعات درخواستی ، سفارش خود را پیگیری می‌نمایید

درخواست مرجوعی (۷)

در این صقحه می‌توانید درخواست مرجوعی داشته باشید. یادتان باشد که حتما بایستی شرایط را رعایت کنید

پشتیبانی (۸)

در این صفحه می‌توانید با پشتیبانان کاسیا صحبت کنید . با آنها تماس بگیرید

فراموشم کن (حذف حساب) (۹)

حق فراموش شدن (ویکی‌پدیا) یک قانون و یک پویش است که میان سایت‌های اینترنتی نیز رواج دارد. ما نیز در این کمپین عضو هستیم و به این حق احترام می‌گذاریم. در این قسمت از آموزش ناحیه کاربری به شما آموزش می‌دهیم که با مراجعه به این صفحه می‌توانید با ثبت درخواست حذف ، برای همیشه از سایت کاسیا فراموش شوید. بطوریکه گویی اصلا در سایت کاسیا عضو نشده اید. از آنجایی که ما یک سایت فروشگاهی هستیم و چنین حقی را قانون تجارت الکترونیک به ما نمی‌دهد به همین منظور قبل حذف بایستی حساب را کنترل و بررسی کنیم .در صورتی که مشکل خاصی وجود نداشت حساب شما حذف و تایید آن از طریق ایمیل به شما اطلاع داده می شود . با ثبت درخواست ، کلیه اطلاعات شما برای همیشه و غیرقابل بازگشت از سایت کاسیا حذف خواهد شد.

دریافت اطلاعات حساب (۱۰)

در این‌ آموزش ناحیه کاربری به شما آموزش می‌دهیم که چگونه اطلاعاتتان را دانلود کنید .در این بخش شما می‌توانید اطلاعات حسابتان را در یک فایل zip. دریافت نمایید . کافیست دستورالعمل‌های آن را اجرا کنید. یعنی با حساب کاربری‌تان این محصول را خریداری کنید. پس از ثبت سفارش ، همکاران ما اطلاعات شما را برای شما به صورت ایمیل ارسال می‌نمایند .

بخش‌های اضافی

هنوز بخش اضافی در ناحیه کاربری اضافه نشده است . اما به محض اضافه شدن ، آموزش آن را در اینجا می‌توانید مطالعه کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *