راهنمای کاسیا

راهنمای کاسیا

کاسیا ، فروشگاه اینترنتی لباس

نیاز به کمک دارید؟؟ ما کمک‌تان می‌کنیم . اینجا صفحه راهنمای کاسیا است. در راهنمای کاسیا می‌توانید به تمامی آموزش‌ها و مطالب مهم سایت دسترسی داشته باشید. اطلاعات و قوانین را بخوانید و از خدمات سایت کاسیا مطلع شوید. می‌توانید در این راهنما از شیوه خرید و عضویت مطلع شوید در صفحه راهنمای کاسیا می‌توانید پیامک‌های تبلیغاتی و دیگر آموزش‌ها را ببینید. همچنین لینک سوالات متداول نیز در این صفحه راهنمای کاسیا موجود است.

مرحله اول : راهنمای اطلاعات و قوانین

سایت کاسیا چیست؟ خدمات سایت کاسیا چیست؟

سایت کاسیا ، سایت فروشگاه اینترنتی می‌باشد . محصولات آن شامل لباس زنانه ، مردانه ، بچگانه ، نوزاد ، اکسسوری و مد می‌باشد . سایت کاسیا در تلاش است که در آینده‌ای نزدیک ، محصولات آرایشی و بهداشتی و زیورآلات را نیز به محصولات خود اضافه نماید.همچنین بزودی امکان داشتن عرفه در سایت کاسیا مقدور خواهد بود. سایت کاسیا با تیم ۵ نفره که دو عضو اصلی و دایمی و سه عضو موقت مشغول فعالیت است . سایت کاسیا با برقراری ارتباط با تولیدکنندگان ، محصولات مورد سلیقه شما را عرضه و در اختیار شما برای خرید قرار می‌دهد.

قوانین استفاده از سایت کاسیا چیست؟

سایت کاسیا در ابتدا تابع قوانین حمهوری اسلامی ایران است. همچنین مقام قضایی برای طرح دعاوی نیز سیستم قضایی و دادگستری ایران می‌باشد. شما بایستی حتما این قوانین را قبل از هرگونه استفاده از سایت مطالعه نمایید. هر گونه استفاده از سایت (مانند عضویت ، خرید و..) به منزله تایید قوانین و شرایط استفاده سایت کاسیا خواهد بود و کاربر محترم هیچگونه ادعایی نمی‌تواند داشته باشد. کلیه مسئولیت‌های عدم مطالعه این شرایط و قوانین بر عهده شماست و سایت کاسیا هرگونه مسئولیت و تعهدی را از خود سلب می‌نماید و مسئولیتی نخواهد داشت. شما می‌توانید این قوانین و شرایط را از پیوند زیر دنبال کنید و مطالعه نمایید.

مطالعه قوانین و شرایط استفاده از سایت کاسیا

 

چرا عضویت در این سایت اجباری است؟

عطف به قانون تجارت الکترونیک کشور ، هر سایت فروشگاه موظف است که اطلاعات مشتریان  خود را داشته باشد. از طرفی دیگر برای برقراری ارتباط و مشاهده سوابق خرید و راحتی خریدهای مکرر نیازمند است که حتما برای استفاده از سایت کاسیا در آن عضو شوید . به همین منظور بر روی پیوند زیر کلیک کنید :

عضویت / ورود به حساب سایت کاسیا

 

اخبار و اطلاعیه‌های این سایت را از کجا بگیرم؟

شما می‌توانید از بخش وبلاگ کاسیا، مطالب مفید ، اخبار و اطلاعیه‌ها را مطالعه کنید. همچنین می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی سایت کاسیا ، جدیدترین اخبار و اطلاعیه‌ها را دریافت کنید . در صورت تمایل می‌توانید از بخش خبرنامه ، در خبرنامه سایت کاسیا عضو شوید.

وبلاگ کاسیا

اینستاگرام کاسیا

مجله سایت کاسیا

خبرنامه سایت کاسیا

 

مرحله دوم: راهنمای عضویت
چگونه عضو سایت کاسیا شویم ؟ چگونه وارد شوم؟ راهنمای کاسیا

عضویت در سایت کاسیا بسیار ساده است . کافیست قبل از خرید خود به قسمت حساب کاربری مراجعه کنید. می‌توانید از همینجا به پیوند زیر مراجعه کنید :

عضویت / ورود به حساب سایت کاسیا

آموزش عضویت در سایت کاسیا

 

چگونه آدرسمان را تغییر دهیم؟

شما می‌توانید با مراجعه به حساب کاربری ، آدرس و مشخصات خود را ویراش کنید. در صورتی که آدرسی وارد نکرده‌اید می‌توانید با کلیک بر روی افزودن ، آدرس خود را وارد کنید. پیوند حساب کاربری :

آموزش تغییر آدرس و مشخصات حساب کاربری ( در آموزش عضویت در سایت کاسیا نوشته شده است)

حساب کاربری من ( ورود / ثبت نام )

 

چگونه پیامک‌های کاسیا را دریافت کنیم؟

بدلیل مزاحمت شرکت‌های تبلیغاتی ، در ایران به صورت پیشفرض پیامک‌های تبلیغاتی در  اوپراتور ها مسدود می‌باشد . به همین منظور شما نیاز دارید تا پیامک‌های تبلیغاتی خود را باز کنید. از طرفی باید مدنظرتان باشد که در صورت باز کردن پیامک‌های تبلیغاتی خود ، ممکن است که تبلیغات دیگری را دریافت کنید که آزار دهنده باشد . ضمنا کاسیا برای شما پیامک‌های آزاردهنده ارسال نمی‌کند. تنها و تنها پیامک‌های مهم برای شما ارسال می‌شود . در راهنمای کاسیا جهت بازکردن و یا بستن پیامک‌های تبلیغاتی خط خود می‌توانید به پیوند زیر مراجعه کنید :

آموزش مسدود کردن و باز کردن پیامک‌های تبلیغاتی

 

کاسیا از اطلاعات من چگونه محافظت می‌کند؟

سیاست‌های حریم خصوصی  کاسیا برقرار است . کاسیا نهایت سعی خود را می‌کند تا با کمک کادر فنی خود ، امنیت سایت را تا بیشترین میزان ممکن بالا ببرد .  اطلاعات شما در سایت محفوظ هستند . شما می‌توانید صفحه محرمانگی اطلاعات را از پیوند زیر مطالعه کنید:

سیاست‌های حریم خصوصی

 

اطلاعات حساس من کجا ذخیره می‌شوند؟

اطلاعات حساس شما ( اطلاعات حساس شامل تصویر کارت ملی و تصویر شناسنامه و کارت بانکی ) پس از رویت و عودت وجه از سیستم ما به طور کل حذف می‌گردد . همچنین در صورتی که بیش از شش ماه از سایت کاسیا استفاده‌ای نداشته باشید و یا لاگین ننموده باشید ، حساب و اطلاعات شما حذف خواهد شد .

 

خرید‌های گذشته‌ام را از کجا ببینم؟

شما با مراجعه به قسمت حساب کاربری ، و سپس با مراجعه به قسمت سفارشات من می‌توانید سفارشات گذشته خود را مشاهده کنید

حساب کاربری من ( ورود / ثبت نام )

 

مرحله سوم : راهنمای خرید

شما می‌توانید به سادگی از سایت کاسیا خرید نمایید. پیوندهای زیر شما را راهنمایی خواهند کرد :

آموزش خرید ( قبل از عضویت ) – در صورتی که عضو سایت نشده‌اید

آموزش خرید ( پس از عضویت ) – در صورتی که عضو سایت هستید

شیوه انتخاب سایز لباس و راهنمایی‌های سایز لباس

استانداردهای سایز سایت کاسیا

آموزش بخش کاربری

 

مرحله چهارم : راهنمای خدمات پس از فروش

به شیوه های زیر انجام می‌شود :

تماس با سایت کاسیا

می‌توانید از طریق صفحه تماس با ما ، تماس بگیرید :

تماس با کاسیا

می‌توانید از طریق شبکه‌های اجتماعی این کار را انجام دهید:

اینستاگرام کاسیا

توییتر کاسیا

 

خدمات مرجوعی کالا

خدمات مرجوعی را سخت‌تر کرده‌ایم. اما آن را حذف نکرده‌ایم. می‌توانید آن را از صفحه شرایط مرجوعی کالا مطالعه نمایید.

شرایط مرجوعی کالا

مرحله پنجم : دیگر پرسش ها و راهنمایی‌ها

در این بخش می‌توانید به سوالات متداول و دیگر راهنمایی ها دسترسی داشته باشید :

سوالات متداول

در این صفحه سوالات پرتکرار مطرح شده‌اند.می‌توانید سوالات خود را برای ما ارسال کنید تادر این لیست نمایش داده شود.

سوالات متداول

 

دیگر راهنمایی‌ها

و می‌توانید از آموزش‌های زیر نیز استفاده کنید‌:

بزودی

ممنون که از صفحه راهنمای کاسیا بازدید نمودید.