سیاست مرجوعی و عودت

مرجوع نمودن کالا

به صفحه مرجوعی خوش آمدید . برای هر فروشگاه و خریداری پیش می‌آید که به دلیل پاره‌ای از مشکلات ، خریدار قصد مرجوع نمودن محصول را داشته باشد. به همین دلیل شما از این صفحه قوانین آن را مطالعه خواهید کرد.

شما بایستی مطلب نحوه مرجوع نمودن کالا را مطالعه نمایید : نحوه مرجوع نمودن کالا

۱. از زمان دریافت کالا تا ثبت درخواست مرجوعی ۲۴ ساعت بیشتر نگذشته باشد

۲. برچسب سایت کاسیا بایستی روی جعبه باشد ، جعبه‌ها نباید پاره و یا خم و یا مچاله و سوراخ شده باشند

۳. جعبه اصلی کالا به همراه تمامی اقلام آن سالم باشد و بدون پاره‌گی و آسیب‌دیدگی باشد و نوشته یا برچسب دیگری روی آن نباشد

۴. تمامی محصولات حساسیت محور یا محصولاتی که توسط سایت کاسیا پلمپ شده اند در صورت باز شدن پلمپ امکان مرجوعی ندارند

۵. در صورت استفاده از کد تخفیف در هنگام پرداخت ، پس از مرجوعی ، مبلغ پرداخت شده بعد از تخفیف عودت داده خواهد شد

۶. هزینه ارسال عودت داده نخواهد شد . اما در صورت درخواست محصول ، هزینه ارسال به عهده کاسیا می‌باشد.

۷. پوشاک و کفش باید در وضعیت کاملا نو باشند و هیچگونه آثار استفاده (مانند لک ، بریدگی، سوراخ، بوی عطر یا بدن ، مچاله شده‌گی ، نخ‌کش و.. ) در آن نباشد . همچنین تگ برند و دکمه‌ها و دیگر متعلقات نباید جدا شده باشد

۸. در صورتی که در خریدی از کد تخفیف استفاده کرده‌اید و سپس خرید را مرجوعی داشته‌اید، کد تخفیف به شما بازگردانده نخواهد شد.

۹. درخواست مرجوعی تنها بایستی به دلایل انصراف از خرید و یا ارسال اشتباه باشد . ویژگی‌های دقیق محصولات در صفحه آنها نوشته شده و همچنین سایزبندی آنها نیز به طور دقیق و سانتیمتری اعلام شده است . همچنین با استفاده از جداول استاندارد سایز بایستی سایز دقیق خودت را تشخیص و بر آن اساس سفارش دهید. کاسیا محصولات مرجوعی را به دلیل سایز نبودن قبول نخواهد کرد. دلایل مرجوعی را می‌توانید از قسمت مراحل مرجوعی مطالعه کنید

۱۰. در صورتی که در هنگام مرجوع کردن کالا، شرایط مرجوعی رعایت نشده باشد، خریدار موظف است که مجددا هزینه ارسال مجدد محصول را پرداخت نماید . سایت کاسیا به هیچ عنوان هیچ مسئولیتی در قبال عدم رعایت شدن شرایط مرجوعی ندارد و در صورت ارسال کالا به کاسیا بدون داشتن شرایط مرجوعی ، مشتری موظف است که مبلغ ارسال مجدد را پرداخت نماید . پس حتما شرایط مرجوعی را رعایت کنید.

۱۱. در صورتی که شرایط مرجوع کردن کالا را دارید ، کافیست از بخش درخواست مرجوعی کالا ، درخواست خود را ثبت و منتظر پاسخ همکاران ما باشید.

۱۲ . از ارسال هرنوع کالا بدون هماهنگی با پشتیبانان کاسیا و بدون ثبت درخواست مرجوعی جدا خودداری کنید.

۱۳. برای ارسال باید جعبه سالم باشد و در جعبه مخصوص مجددا بسته بندی و ارسال شود . اگر مرسوله متعلقاتی داشت باید به طور کامل ارسال گردد.

۱۴. مخدوش کردن البسه و یا جعبه شرایط مرجوع کردن کالا را از بین خواهد برد .

۱۵. در صورت ارسال با پست پیشتاز ، عکس رسید پستی را به آدرس return @ casia .ir ارسال نمایید تا نسبت به پرداخت هزینه آن اقدام شود.

۱۶. خواهشمند است اگر از پست استفاده می‌کنید ، کالا را به صورت پس‌کرایه برای ما ارسال کنید. شرایط ارسال در پاسخ درخواست شما به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.

خرید خوبی داشته باشید