راهنما

به صفحه راهنمای سایت کاسیا خوش آمدید . در این بخش می‌توانید لینک تمامی بخش های فروشگاه را در یک مکان پیدا کنید . همچنین برخی از آموزش‌ها نیز در این قسمت نمایش داده خواهند شد .

نحوه فعالسازی پیامک‌های تبلیغاتی در اوپراتورها

ایرانسل

در صورتی که پیامک‌های تبلیغاتی را در سیمکارت ایرانسل خود لغو نموده‌اید با ارسال عدد ۱ به شماره ۵۰۰۵ می‌توانید دریافت این پیام‌ها را فعال نموده و پیامک‌های کاسیا را دریافت نمایید . همچنین در صورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام شد می‌توانید با ارسال عدد ۲ به شماره ۵۰۰۵ مجددا پیام‌های تبلیغاتی خود را لغو نمایید تا مجددا پیامک‌های تبلیغاتی برای شما ارسال نشود . لازم به ذکر است در صورت لغو پیام‌های تبلیغاتی ، پیام‌های تخفیف‌ها و اعلانات سایت کاسیا نیز برای شما ارسال نخواهد شد.

همراه اول

در صورتی که در سیمکارت همراه اول شما دریافت پیامک‌های تبلیغاتی لغو شده است می‌توانید با ارسال عدد ۲ به شماره ۸۹۹۹ دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را فعال نموده و پیامک‌های کاسیا را دریافت نمایید . همچنین درصورتی که ثبت نام شما با موفقیت انجام شد می‌توانید با ارسال عدد ۱ به شماره ۸۹۹۹ دریافت پیامک‌های تبلیغاتی را لغو نمایید. لازم به ذکر است که در صورت لغو پیام‌های تبلیغاتی ، مجددا کاسیا نمی‌تواند برای شما پیامک‌های تخفیف‌ها و اعلانات سایت را ارسال کند

رایتل

در صوتی که از سیم‌کارت رایتل استفاده می‌کنید و پیامک‌های تبلیغاتی شما مسدود شده است می‌توانید با ارسال عدد ۵ به سرشماره ۸۰۰ نسبت به فعالسازی دریافت پیامک‌های تبلیغاتی اقدام نموده و پیامک‌های حاوی رمز کاسیا را نیز دریافت نمایید. در صورتی که مجددا قصد مسدود کردن پیام‌های تبلیغاتی را دارید نیز کافیست با ارسال عدد ۳ به سرشماره ۸۰۰ این پیامک‌ها را مجددا غیرفعال کنید . لازم به ذکر است که در صورت غیرفعال کردن دریافت پیامک‌های تبلیغاتی، کلیه پیامک‌های کاسیا شامل تخفیفات و اعلانات را دریافت نخواهید کرد.

آموزش‌های سایت کاسیا

شما می‌توانید با کلیک بر روی هرکدام از آموزش‌ها ، نسبت به استفاده از سایت کاسیا اطلاعات لازم را کسب نمایید.

بزودی

 

دیگر لینک‌های مفید در سایت کاسیا

همچنین شما می‌توانید با مراجعه به لینک‌های زیر به محتویات زیادی دسترسی داشته باشید و آنها را مطالعه نمایید

بزودی