ما نهایت سعی‌مان را می‌کنیم که سفارش‌های شما با کیفیت بالایی به دست شما برسد . بر این اساس شیوه پردازش کالا در سایت کاسیا به صورت زیر می‌باشد.

۱. دریافت سفارش
شما محصول‌ها را انتخاب و با کلیک بر روی اضافه به سبد خرید آنها را اضافه و درنهایت آنها را پرداخت می‌کنید و کاسیا سفارش شما را دریافت می‌کند.

۲. کنترل سفارش
در سایت کاسیا در صورتی که سفارش شما بیش از دو میلیون تومان باشد نیازمند ارایه کد ملی می‌باشید . به همین منظور امکان پرداخت آنلاین سفارشات بیش از ۲ میلیون تومان وجود ندارد.

۳. صدور فاکتور
به محض موفق بودن خرید ، یک فاکتور PDF برای شما ارسال خواهد شد که می‌توانید آن را نزد خود نگاه دارید .

۴. کنترل سفارش توسط همکاران در کاسیا
پس از ثبت موفقیت آمیز سفارش ، سفارش شما توسط همکاران بررسی خواهد شد . در صورتی که سفارش بیش از دو میلیون تومان باشد نسبت به پرداخت آن با شما تماس خواهند گرفت تا پرداخت را انجام دهید . در صورت موفقیت آمیز بودن پرداخت، سفارش شما به قسمت پردازش ارجاع می‌گردد

۵. ارجاع سفارش به قسمت پردازش
سفارش‌ها هر روز ساعت دو بعد از ظهر به قسمت پردازش ارسال می‌شوند تا آماده شده وبرای شما ارسال شوند.

۶. پردازش کالا
در این مرحله سفارش شما پردازش می‌شود. امکان دارد که آماده سازی سفارش شما از یک روز کاری تا پنج روز کاری زمان ببرد . بعد از پردازش‌، مرسوله شما به واحد ارسال مرسوله ارجاع خواهد شد

۷. بسته‌بندی
در واحد ارسال، سفارش شما بسته‌بندی خواهد شد و پس از بسته بندی تجمیع خواهد شد .

۸. ارسال به اداره پست و یا پیک و یا تیپاکس
سپس مجموع مرسوله‌ها به اداره پست ارسال می‌شوند تا نسبت به ارسال آنها به آدرس مشتریان محترم اقدام شود

۹. ارسال با پیک
در صورتی که سفارش شما به درخواست شما بایستی با پیک ارسال شود ، بخش ارسال مرسوله برای هماهنگ نمودن زمان ارسال با شما تماس خواهند گرفت و پس از اعلام زمان ارسال، مرسوله به شما ارسال خواهد شد.

۱۰. ارسال به وسیله پست و دریافت کد رهگیری پستی
پس از ارسال مرسوله وضعیت شما به وضعیت ارسال شده تغییر می‌یابد . یک پیامک مبنی بر ارسال مرسوله شما به همراه کد رهگیری پستی نیز به شما ارسال خواهد شد .

۱۱. فرایند مرجوعی
سایت کاسیا در واحد ارسال تمامی مرسولات را کنترل می‌کند . ما این امکان را در کاسیا قرار دادیم تا در صورت بروز مشکل شما بتوانید مرسوله را مرجوع و مبلغ پرداختی به حساب شما عودت داده شود . فرایند مرجوعی بسیار ساده است . ابتدا در سایت کاسیا فرم درخواست مرجوعی را کامل نموده و ارسال می‌کنید. سپس همکاران ما به بررسی درخواست خواهند پرداخت . در صورت تایید قسمت مرجوعی کافیست مرسوله را مجددا پست نمایید . پس از دریافت مرسوله توسط فروشگاه کاسیا ، مبلغ مورد نظر به حساب شما باز خواهد گشت . در صورتی که خسارتی به لباس وارد شده باشد ( خسارات عمدی و یا کثیف کردن مرسوله ) ، بسته مجددا به خریدار ارسال و هیچ مبلغی نیز مرجوع نخواهد شد. همچنین در صورتی که شرایط مرجوعی رعایت نشده باشد هزینه ارسال مجدد لباس به عهده مشتری می‌باشد و تا زمانی که این هزینه پرداخت نشده باشد لباس ارسال نخواهد شد. در برخی از موارد به صورت پس کرایه ارسال خواهد شد . در . پس خواهشمند است در خرید خود دقت لازم را داشته باشید .