در سایت کاسیا شما می‌توانید به روش‌های مختلف پرداخت کنید

پرداخت در محل

فعلا به دلیل پاره‌ای از مشکلات امکان پرداخت در محل وجود ندارد.

پرداخت بصورت آنلاین با درگاه مستقیم بانکی

شما می‌توانید محصول را سفارش و از طریق سیستم بانکی کشور فاکتور خویش را پرداخت کنید . در این روش پس از پرداخت سفارش شما ثبت می‌شود و وارد پروسه پردازش و ارسال خواهد شد . نیازی به کار دیگری نیست .  برای خرید به اطلاعات زیر نیاز دارید :

– شماره کارت (شماره 16 رقمی روی عابر بانک )

– رمز دوم کارت (برای پرداخت اینترنتی لازم است قبلا رمز دوم پویا (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را فعال کرده باشید.
برای فعال‌کردن رمز خرید اینترنتی، می‏‌توانید به دستگاه خودپرداز بانک صادرکننده کارت خود مراجعه کنید و حساب خویش را به رمز دوم پویا مجهز کنید.
– CVV2 ( یک کد ۳ یا ۴ رقمی است که پشت یا روی کارت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های بانکی درج می‌شود و به‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌عنوان یک کد امنیتی در پرداخت‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌‌های اینترنتی کاربرد دارد )

– تاریخ انقضاء (تاریخ انقضا کارت‌ بانکی روی آن حک شده است. اگر روی کارت شما تاریخ انقضا وجود ندارد، می‏‌توانید از عدد ۱۲ به جای ماه و از ۹۹ به جای سال انقضای کارت استفاده کنید.)

شرایط عودت وجه

در صورتی که از خرید خود منصرف شده‌اید ، به سادگی می‌توانید آن را لغو کنید . توجه داشته باشید که شما می‌توانید تا قبل از پردازش مرسوله این درخواست را داشته باشید . پس از پردازش امکان عودت وجه وجود ندارد . برای عودت وجه می‌توانید بعد از لغو سفارش خویش به ما اطلاع دهید تا نسبت به عودت وجه اقدام شود. (معمولا از ثبت سفارش تا شروع پردازش ۲۴ ساعت فرصت برای لغو سفارش وجود دارد)

عودت وجه به شماره کارت : برای این کار کافیست شماره کارت ۱۶ رقمی خویش را به همراه نام صاحب کارت برای ما ارسال نمایید . ( نام صاحب حساب بایستی با نام پرداخت کننده سفارش یکی باشد ) .