فروشگاه کاسیا در سه قسمت به طور کامل مرسوله ارسالی شما را کنترل می‌کند . اما گاهی امکان دارد که خریدار به هر دلیلی تصمیم به بازگرداندن مرسوله داشته باشد . به همین منظور در این صفحه می‌توانید شرایط مرجوع کردن کالا را مشاهده کنید .

۱. از زمان دریافت کالا تا ثبت درخواست خرابی ۲۴ ساعت و ثبت درخواست تعویض یا مرجوعی ۴۸ ساعت بیشتر نگذشته باشد

۲. برچسب سایت کاسیا بایستی روی جعبه باشد ، جعبه‌ها نباید پاره و یا خم و یا مچاله و سوراخ شده باشند

۳. جعبه اصلی کالا به همراه تمامی اقلام آن سالم باشد و بدون پاره‌گی و آسیب‌دیدگی باشد و نوشته یا برچسب دیگری روی آن نباشد

۴. تمامی محصولات حساس یا محصولاتی که توسط سایت کاسیا پلمپ شده اند در صورت باز شدن پلمپ امکان مرجوعی ندارند

۵. در صورت استفاده از کد تخفیف در هنگام پرداخت ، پس از مرجوعی ، مبلغ پرداخت شده بعد از تخفیف عودت داده خواهد شد

۶. هزینه ارسال عودت داده نخواهد شد .

۷. پوشاک و کفش باید در وضعیت کاملا نو باشند و هیچگونه آثار استفاده (مانند لک ، بریدگی، سوراخ، بوی عطر یا بدن ، مچاله شده‌گی ، نخ‌کش و.. ) در آن نباشد . همچنین تگ برند و دکمه‌ها و دیگر متعلقات نباید جدا شده باشد

۸. در صورتی که در خریدی از کد تخفیف استفاده کرده‌اید و سپس خرید را مرجوعی داشته‌اید، کد تخفیف به شما بازگردانده نخواهد شد.

۹. درخواست مرجوعی باید دلیل منطقی و عقلی داشته باشد. دلایلی مانند دوستش نداشتم و یا اندازه اش مناسب نبود و یا سایت دیگر ارزان‌تر قرار داده بود مورد پذیرش سایت کاسیا نیست . از دلایل مرجوعی می‌توان به آسیب دیدن محصول در هنگام دریافت و یا اشتباه در نوع کالا می‌توان نام برد. پس در خرید خود دقت داشته باشید

۱۰. در صورتی که در هنگام مرجوع کردن کالا، شرایط مرجوعی رعایت نشده باشد، خریدار موظف است که مجددا هزینه ارسال مجدد محصول را پرداخت نماید . سایت کاسیا به هیچ عنوان هیچ مسئولیتی در قبال عدم رعایت شدن شرایط مرجوعی ندارد و در صورت ارسال کالا به کاسیا بدون داشتن شرایط مرجوعی ، مشتری موظف است که مبلغ ارسال مجدد را پرداخت نماید .

در صورتی که شرایط مرجوع کردن کالا را دارید ، کافیست از بخش درخواست مرجوعی کالا ، درخواست خود را ثبت و منتظر پاسخ همکاران ما باشید.

از ارسال هرنوع کالا بدون هماهنگی با پشتیبانان کاسیا جدا خودداری کنید.

برای ارسال باید جعبه سالم باشد و در جعبه مخصوص مجددا بسته بندی و ارسال شود . اگر مرسوله متعلقاتی داشت باید به طور کامل ارسال گردد. ارسال مرسوله در کیسه فریز و یا نایلون ، شرایط مرجوع کردن کالا را از بین خواهد برد.

مخدوش کردن البسه و یا جعبه شرایط مرجوع کردن کالا را از بین خواهد برد .

در صورت ارسال با پست پیشتاز ، عکس رسید پستی را به آدرس return @ casia .ir ارسال نمایید

خواهشمند است اگر از پست استفاده می‌کنید ، کالا را به صورت پس‌کرایه برای ما ارسال کنید. شرایط ارسال در پاسخ درخواست شما به آدرس پست الکترونیکی شما ارسال خواهد شد.

هزینه ارسال به چه صورت می‌باشد؟

در صورتی که ایراد فنی ، عدم مغایرت مرسوله ارسالی با محصول سایت ، آسیب دیدگی بر اثر ارسال به تایید کارشناسان بخش مرجوعی برسد، هزینه‌های ارسال برعهده سایت کاسیا می‌باشد. در غیر این صورت هزینه ارسال به عهده خریدار می‌باشد. در خرید خود دقت فرمایید .

در صورتی که دلیل مرجوعی به غیر از دلیل‌های بالا باشد و یا کالا شرایط مرجوعی را نداشته باشد ، هزینه‌ارسال به همراه ۱۰ درصد قیمت لباس‌های مرجوع شده در فاکتور به عنوان خسارت به عهده خریدار خواهد بود .